Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis29 Temmuz 2026Karatay/Konya
Özel Teknik Servis Hizmeti

Karatay Panasonic Servisi

0 850 307 34 38

Karatay Panasonic Servisi İletişim Bilgileri

📱 Karatay Panasonic Servisi Telefonu0 850 307 34 38
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Karatay Panasonic Servisi AdresiKaratay/Konya
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 176 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi29.07.2026
Karatay Panasonic Servisi olarak Karatay/Konya bölgesinde Karatay Panasonic cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Karatay genelinde Karatay Beyaz Eşya Servisi sayfasından tüm teknik servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca Karatay Arçelik Servisi hizmetimiz de sunulmaktadır. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen Panasonic marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. Karatay/Konya bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Panasonic cihazlarında model uyumlu yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; cihazınızın seri numarası ve arıza kodu teknisyen tarafından kayıt altına alınır. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Karatay Panasonic Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Karatay ve Konya genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 307 34 38 numaralı Karatay Panasonic Servisi hattını aramanız yeterlidir; Karatay/Konya bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: Karatay Klima Servisi, Karatay Kombi Servisi, Karatay Televizyon Servisi.

Karatay Panasonic Servisi — Sık Sorulan Sorular

Karatay Panasonic Servisi telefon numarası nedir?

Karatay Panasonic Servisi telefon numarası 0 850 307 34 38 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Karatay Panasonic Servisi yetkili servis mi?

Karatay Panasonic Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Karatay Panasonic Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Karatay Panasonic Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; Karatay/Konya bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Karatay Panasonic Servisi hangi arızalara bakıyor?

Karatay Panasonic Servisi Karatay/Konya bölgesinde Panasonic buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon arızalarına uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Karatay Panasonic Servisi çalışma saatleri nedir?

Karatay Panasonic Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Karatay Panasonic Servisi hangi cihazlara bakıyor?

Karatay Panasonic Servisi Panasonic marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Karatay Panasonic Servisi yedek parça temin ediyor mu?

Karatay Panasonic Servisi modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; parça değişimi öncesi onayınız alınır.

Karatay Panasonic Servisi garanti kapsamındaki cihazlara bakıyor mu?

Karatay Panasonic Servisi garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerir; garantisi bitmiş Panasonic cihazlara özel servis hizmeti verir.

Karatay Panasonic Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 307 34 38 — Hemen Ara

Karatay Panasonic Servisi kapsamında Karatay bölgesinde Panasonic cihazlarınız için özel servis.

Karatay Panasonic Servisi kapsamında Karatay bölgesinde Panasonic marka cihazlarınız için özel servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, kombi, klima ve televizyon gibi Panasonic ürünlerinde arıza tespiti, bakım ve onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilir. Panasonic cihazınızda çalışmama, ses, koku, su kaçağı, soğutma veya ısıtma zayıflığı, ekran hatası, program yarıda kalma ve benzeri arızalarda Karatay Panasonic Servisi ekibimiz modelinize uygun müdahale planı oluşturur. Onayınız olmadan parça değişimi veya ek ücret uygulanmaz; servis öncesi bilgilendirme yapılır. Karatay genelinde aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; modelinize uygun yedek parça temini mümkün olduğunca hızlı sağlanır ve yapılan işçilik garanti altına alınır. Panasonic cihazınızın seri numarası, arıza kodu ve yapılan işlem servis kayıtlarına işlenir. Karatay Panasonic Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Garanti kapsamı dışındaki Panasonic cihazlarda yerinde hızlı çözüm için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz. Karatay bölgesindeki konut, site, apartman ve iş yerlerine yönlendirilen teknisyenlerimiz hijyen kurallarına uygun çalışır; cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir ve kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Servis sonrası performans kontrolü yapılır; Karatay Panasonic Servisi hattından fiyat bilgisi alabilir ve haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında randevu oluşturabilirsiniz. Panasonic cihazlarında elektronik kart, motor, kompresör, pompa, rezistans, sensör ve mekanik parça arızalarına model bazlı müdahale edilir; servis formuna arıza kodu ve yapılan işlem detaylı şekilde yazılır. Karatay bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; Karatay Panasonic Servisi kapsamında hızlı ulaşım, şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile güvenilir özel servis desteği sunulmaya devam edilir.

Karatay Panasonic Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Karatay Panasonic Servisi hattını (0 850 307 34 38) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Karatay bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Karatay Panasonic Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Karatay Panasonic Servisi — Müşteri Yorumları

Karatay, Konya — müşteri geri bildirimleri
Zeynep A.Karatay
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Karatay bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Karatay
★★★★★

Karatay bölgesinde Panasonic cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Karatay
★★★★★

Karatay için Panasonic cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Karatay
★★★★★

Karatay Panasonic Servisi hattından randevu aldım. Karatay bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Karatay
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Karatay Panasonic Servisi hattını öneririm. Karatay bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Karatay
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Karatay için güvenilir özel servis.

Burak C.Karatay
★★★★★

Karatay bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Karatay
★★★★★

Karatay bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Zeynep A.Karatay
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Karatay bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Karatay
★★★★★

Karatay bölgesinde Panasonic cihazı arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Karatay
★★★★★

Karatay için Panasonic cihazı servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ayşe T.Karatay
★★★★★

Karatay Panasonic Servisi hattından randevu aldım. Karatay bölgesinde hızlı ulaşım, temiz çalışma ve sorunsuz onarım için teşekkür ederim.

Selin M.Karatay
★★★★★

Markadan bağımsız özel servis arayanlara Karatay Panasonic Servisi hattını öneririm. Karatay bölgesinde düzenli ve güvenilir hizmet.

Ali R.Karatay
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Karatay için güvenilir özel servis.

Burak C.Karatay
★★★★★

Karatay bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Karatay
★★★★★

Karatay bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Karatay Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

Karatay Diğer Servisler

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

Karatay Panasonic Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

Karatay mahallelerinde Panasonic cihaz servisi

Karatay ilçesinde listelenen mahallelerde Panasonic marka cihazlara markadan bağımsız özel servis hizmeti verilmektedir. Randevu ve fiyat bilgisi için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Acıdort Mah. Akabe Mah. Akbaş Mah. Akörenkışla Mah. Araplar Mah. Aziziye Mah. Ağsaklı Mah. Bakırtolu Mah. Başak Mah. Başgötüren Mah. Beşağıl Mah. Büyükburnak Mah. Divanlar Mah. Emirgazi Mah. Erenler Mah. Erler Mah. Esentepe Mah. Fetih Mah. Fevziçakmak Mah. Gaziosmanpaşa Mah. Göçü Mah. Hacıveyiszade Mah. Hamzaoğlu Mah. Hayıroğlu Mah. Kalenderhane Mah. Karaaslan Mah. Karadona Mah. Karakaya Mah. Katrancı Mah. Keçeciler Mah. Kumköprü Mah. Köseali Mah. Kızören Mah. Mengene Mah. Nakipoğlu Mah. Obruk Mah. Ortakonak Mah. Ovakavağı Mah. Sakyatan Mah. Saraçoğlu Mah. Sarıyakup Mah. Sedirler Mah. Selimsultan Mah. Sultan Mesud Mah. Sürüç Mah. Tatlıcak Mah. Ulubatlıhasan Mah. Yarma Mah. Yavşankuyu Mah. Yağlıbayat Mah. Yediler Mah. Yenice Mah. Yenikent Mah. Zincirli Mah. Çatalhüyük Mah. Çengilti Mah. Çimenlik Mah. İpekler Mah. İsmil Mah. İstiklal Mah. İşgalaman Mah. Şatır Mah. Şemsitebrizi Mah.

Karatay — 63 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 307 34 38
Özel Servis hattı0 850 307 34 38Hemen Ara